Ořechová másla

Bohemia olej Dýňový nefiltrovaný BIO 100 ml

Bohemia olej Dýňový nefiltrovaný BIO 100 ml

Bohemia olej Dýňový nefiltrovaný BIO 100 ml

Dýňový Bohemia olej z nepražených semínek je gurmánským požitkem pro svou jemnou a přitom plnou dýňovou chuť, která se lahodně rozplývá po chuťových pohárcích. Má krásně tmavě zelenou barvu a vynikne především v salátových zálivkách, pomazánkách či v kombinaci s rozetřeným česnekem a solí k pečivu. Báječný na konečné dochucení pokrmů. Dýňová polévka již nemůže být dýňovější, pečené brambory či zelenina chutnější.

Je bohatý na nenasycené tuky, které napomáhají k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi.

Dýňový olej má vysokou antioxidační kapacitu, v organismu působí protizánětlivě a regeneračně. Je označován jako pánský olej pro své příznivé účinky na močové ústrojí a při obtížích s prostatou. Je blahodárný v péči o suchou a zralou pleť a jako ochranný přípravek v zimním období.

Je bohatý na nenasycené tuky.

Složení: 100 % dýňový olej
Olej s nádherně se rozplývající chutí čerstvých dýňových jader.  Je zpestřený o část pevné složky, proto před použitím protřepte, ať ho vychutnáte v jeho celistvosti.

139 Kč
Bohemia olej Dýňový nefiltrovaný BIO 100 ml

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies.